www.medcenter.ro Web analytics

rezultate analize

Operator Call Center Inbound

Post disponibil Medcenter Operator Call Center
  • ORAŞ: București
  • DEPARTAMENT: Call Center
  • NIVEL CARIERĂ: Entry, Middle
  • POSTURI DISPONIBILE: 1

CANDIDATUL IDEAL:

  • Persoană dinamică, responsabilă și orientată către client;
  • Comportament adaptabil în funcție de cerințele interlocutorului (comunicare, empatie);
  • Aptitudini de lucru în echipă;
  • Cunoștinte bune de limba română și fluență în exprimare;
  • Adaptabilitate la condiții de stres;
  • Abilități de organizare;
  • Cunoștințele medicale și experiența anterioară pe un post similar reprezintă un avantaj.
RESPONSABILITĂȚI:
  • Asigură interfața dintre pacienții Medcenter și centrele noastre medicale;
  • Identifică nevoile pacienților și gestionează prompt solicitările acestora (telefonic sau prin e-mail);
  • Promovează activ serviciile medicale din portofoliu și oferă informații corecte cu privire la acestea;
  • Dezvoltă baza de date a pacienților, urmând parametrii de lucru specifici;
  • Realizează diverse rapoarte de activitate;
  • Gestionează cu diplomație sesizările primite din partea pacienților și le raportează în timp util către superiorul ierarhic.
BENEFICII:
  • Mediu de lucru profesionist;
  • Echipă tânără și dinamică;
  • Oportunități de dezvoltare profesională;
  • Pachet salarial motivant;
  • Masă de prânz asigurată;
  • Asigurare medicală;
  • Acces gratuit la sala de fitness.

Aplică rapid completând formularul de mai jos sau trimite CV-ul tău pe adresa contact@medcenter.ro!

Medcenter vă oferă analize medicale de laborator și interpretarea analizelor medicale la clinicile Medcenter. Diagnostic și tratament într-un singur loc!

Adrese utile:
Casa Națională de Sănătate Protecția Consumatorului Ministerul Sănătății
Despre noi Misiune, viziune și valori Centrul de Excelență Management Acreditări Cariere
Centre medicale Clinici medicale Puncte de recoltare
Analize medicale Rezultate analize Promoții Medici Specialități medicale Medicina muncii
Știri Noutăți Articole medicale Simpozioane Medicale Revista Medcenter Apariții Media Galerii Foto
Contact Laborator Central Trimite feedback Satisfacția clientului