www.medcenter.ro Web analytics

rezultate analize

Reprezentant medical

Post disponibil Medcenter Reprezentant medical
  • ORAŞ: București
  • DEPARTAMENT: Vânzări
  • NIVEL CARIERĂ: Middle, Senior
  • POSTURI DISPONIBILE: 1

CANDIDATUL IDEAL:

  • Cunoștințe de operare PC - nivel mediu/avansat;
  • Studii universitare finalizate;
  • Cunoștințe de limba engleză scris și vorbit - nivel mediu/avansat;
  • Permis de conducere - categoria B, fără antecedente;
  • Experiență minimă în vânzari: 2 ani (constituie un avantaj experiența în domeniul serviciilor medicale);
  • Abilități de comunicare și negociere, asociate cu motivație și orientare spre rezultate;
  • Diplomație, prin capacitate de modelare comportamentală în funcție de tipul interlocutorului.

RESPONSABILITĂȚI:

  • Promovarea și vânzarea serviciilor medicale de laborator;
  • Administrarea eficientă a portofoliului de clienți;
  • Realizarea obiectivelor de vânzări și atingerea targetului;
  • Identificarea și contactarea potențialilor clienți în vederea emiterii ofertei, negocierii, încheierii și executării contractelor comerciale;
  • Urmărirea creșterii numărului de clienți.

BENEFICII:

  • Pachet salarial atractiv + grilă de comisionare în funcție de performanțe;
  • Programe de formare continuă, care să răspundă exigențelor poziției nou create;
  • Posibilitatea de dezvoltare în funcție de performanțele obținute.

Aplică rapid completând formularul de mai jos sau trimite CV-ul tău pe adresa contact@medcenter.ro!

Medcenter vă oferă analize medicale de laborator și interpretarea analizelor medicale la clinicile Medcenter. Diagnostic și tratament într-un singur loc!

Adrese utile:
Casa Națională de Sănătate Protecția Consumatorului Ministerul Sănătății
Despre noi Misiune, viziune și valori Centrul de Excelență Management Acreditări Cariere
Centre medicale Clinici medicale Puncte de recoltare
Analize medicale Rezultate analize Promoții Medici Specialități medicale Medicina muncii
Știri Noutăți Articole medicale Simpozioane Medicale Revista Medcenter Apariții Media Galerii Foto
Contact Laborator Central Trimite feedback Satisfacția clientului