www.medcenter.ro Web analytics

rezultate analize

Asistent Medical

Post disponibil Medcenter Medic Generalist sau Internist
  • ORAŞ: Bucuresti
  • NIVEL CARIERĂ: Entry/ Middle level
  • POSTURI DISPONIBILE: 1

CANDIDATUL IDEAL:

  • Persoană organizată, atentă la detalii și punctuală;
  • Cunoștințe medicale specifice funcției de asistent medical generalist;
  • Experiența de minim un an pe un post similar constituie un avantaj;
  • Autorizație de liberă practică, vizată pe anul în curs;
  • Cunoștințe de operare PC;
  • Deținerea unui permis de conducere categoria B constituie un avantaj;
  • Disponibilitate de a lucra in ture și în locații diferite.
RESPONSABILITĂȚI:
  • Efectuează recoltări de probe biologice;
  • Efectuarea de injectii, oscilometrie, montare holtere TA si EKG , EKG -uri, etc;
  • Asistarea medicului in timpul consultatiilor, colposcopii, ecografii;
  • Informează pacienții cu privire la investigațiile de laborator și/sau ambulatoriu ce vor fi efectuate, modul de recoltare a probelor biologice, termenul de eliberare a rezultatelor, procedurile medicale de urmat conform diagnosticului și/sau tratamentului stabilite de către medicul specialist;
  • Verificarea functionalitatii aparatelor si echipamentelor din cabinet;
  • Pregatirea cabinetelor medicale pentru consultatii si diverse investigatii;
  • Asigurarea primului ajutor in situatii de urgenta si anuntarea ambulantei daca este cazul.
BENEFICII:
  • Mediu de lucru profesionist;
  • Echipă tânără și dinamică;
  • Pachet salarial motivant;
  • Posibilitatea de dezvoltare în funcție de performanțele obținute de angajat.
Pachetul de beneficii este individualizat pentru fiecare angajat și are în vedere criteriile de performanță stabilite prin procedurile interne ale companiei, experiența potențialului angajat, precum și rezultatele activităților pe care le realizează.

Aplică rapid: trimite-ne CV-ul tău pe adresa contact@medcenter.ro!

Medcenter vă oferă analize medicale de laborator și interpretarea analizelor medicale la clinicile Medcenter. Diagnostic și tratament într-un singur loc!

Adrese utile:
Casa Națională de Sănătate Protecția Consumatorului Ministerul Sănătății
Despre noi Misiune, viziune și valori Centrul de Excelență Management Acreditări Cariere
Centre medicale Clinici medicale Puncte de recoltare
Analize medicale Rezultate analize Promoții Medici Specialități medicale Medicina muncii
Știri Noutăți Articole medicale Simpozioane Medicale Revista Medcenter Apariții Media Galerii Foto
Contact Laborator Central Trimite feedback Satisfacția clientului