www.medcenter.ro Web analytics

rezultate analize

Medic Psihiatru

Post disponibil Medcenter Medic Generalist sau Internist
  • ORAŞ: Bucuresti
  • DEPARTAMENT: Psihiatrie
  • NIVEL CARIERĂ: Specialist/ Primar
  • POSTURI DISPONIBILE: 1

CANDIDATUL IDEAL:

  • Disponibilitate de a intra în relație contractuală cu CNAS;
  • Aviz libera practică;
  • Asigurare malpraxis valabilă;
  • Abilități de comunicare și orientare către pacient.

RESPONSABILITĂȚI:
  • Efectuează consultații, proceduri, tratamente și oferă prescripții în conformitate cu pregătirea medicală, competențele și specializările dobândite;
  • Oferă educație medicală continuă pacienților, oferindu-le informații despre afecțiunile diagnosticate, evoluție, riscuri și plan de tratament;
  • Răspunde pentru desfășurarea activității medicale conform competențelor deținute și codului de deontologie profesională;
  • Interpretează rezultatele investigațiilor medicale în limita competențelor de specializare.
BENEFICII:
  • Mediu de lucru profesionist;
  • Echipă tânără și dinamică;
  • Oportunități de dezvoltare profesională în funcție de performanțele obținute;
  • Pachet salarial atractiv (se va discuta în cadrul interviului).
Pachetul de beneficii este individualizat pentru fiecare angajat și are în vedere criteriile de performanță stabilite prin procedurile interne ale companiei, experiența potențialului angajat, precum și rezultatele activităților pe care le realizează.

Aplică rapid: trimite-ne CV-ul tău pe adresa contact@medcenter.ro!

Medcenter vă oferă analize medicale de laborator și interpretarea analizelor medicale la clinicile Medcenter. Diagnostic și tratament într-un singur loc!

Adrese utile:
Casa Națională de Sănătate Protecția Consumatorului Ministerul Sănătății
Despre noi Misiune, viziune și valori Centrul de Excelență Management Acreditări Cariere
Centre medicale Clinici medicale Puncte de recoltare
Analize medicale Rezultate analize Promoții Medici Specialități medicale Medicina muncii
Știri Noutăți Articole medicale Simpozioane Medicale Revista Medcenter Apariții Media Galerii Foto
Contact Laborator Central Trimite feedback Satisfacția clientului