www.medcenter.ro Web analytics

rezultate analize

Personal curățenie

Post disponibil Medcenter Medic Generalist sau Internist
  • ORAŞ: București
  • LOCAȚIE: Laborator central- Chitila
  • PROGRAM: În ture
  • POSTURI DISPONIBILE: 1

CANDIDATUL IDEAL:

  • Absolvent de studii liceale;
  • Persoană cu experiență în menținerea curățeniei, de preferat în spații medicale și/sau birouri;
  • Persoană punctuală, ordontă, atentă la detalii și responsabilă;
  • Persoană sociabilă, capabilă de lucru individual și în echipă.
RESPONSABILITĂȚI:
  • Asigură curățenia zilnică (măturat, aspirat, spălat, șters praf, dezinfectat)  a spațiilor repartizate din interiorul și exteriorul clădirii (laborator, birouri, spații comune, spații exterioare, etc);
  • Curață și dezinfectează zilnic grupurile sanitare cu materiale și ustensile specifice și semnalează personalului de intreținere-reparații eventualele defecțiuni;
  • Asigură aprovizionarea grupurilor sanitare cu materialele necesare și păstrează în condiții optime materialele de curățenie ce le are în grijă;
  • Colectează selectiv, zilnic, sacii cu gunoi din spațiile existente.
BENEFICII:
  • Mediu de lucru profesionist;
  • Pachet salarial atractiv (se va discuta în cadrul interviului);
  • Masă de prânz asigurată;
  • Transport intern asigurat (Gara de Nord- Laborator central, tur-retur).
Pachetul de beneficii este individualizat pentru fiecare angajat și are în vedere criteriile de performanță stabilite prin procedurile interne ale companiei, experiența potențialului angajat, precum și rezultatele activităților pe care le realizează.

Aplică rapid: trimite-ne CV-ul tău pe adresa contact@medcenter.ro!

Medcenter vă oferă analize medicale de laborator și interpretarea analizelor medicale la clinicile Medcenter. Diagnostic și tratament într-un singur loc!

Adrese utile:
Casa Națională de Sănătate Protecția Consumatorului Ministerul Sănătății
Despre noi Misiune, viziune și valori Centrul de Excelență Management Acreditări Cariere
Centre medicale Clinici medicale Puncte de recoltare
Analize medicale Rezultate analize Promoții Medici Specialități medicale Medicina muncii
Știri Noutăți Articole medicale Simpozioane Medicale Revista Medcenter Apariții Media Galerii Foto
Contact Laborator Central Trimite feedback Satisfacția clientului